+30 (210) 931 1189
Σιώπης
19/09/2017 • 21:07

Πολλά προβλήματα στον Πανιώνιο

Αρκετά είναι τα προβλήματα απουσιών που έχει να αντιμετωπίσει ο Μιχάλης Γρηγορίου στον Πανιώνιο, ενόψει των ματς με ΠΑΣ Γιάννινα (Κύπελλο) και ΑΕΛ (πρωτάθλημα).

Ο τραυματίας Γκιοατά
18/09/2017 • 23:21

Πήρε βαθμό, έχασε παίκτες

Ο Πανιώνιος έφυγε με το βαθμό της ισοπαλίας από τα Γιάννενα, ωστόσο μετράει αγωνιστικές απώλειες ενόψει της συνέχειας σε Κύπελλο και Πρωτάθλημα.

Ο Λευτέρης Αστράς
18/09/2017 • 23:03

Αστράς: "Το περίμενα από μικρό παιδί" (video)

Ένα παιδικό του όνειρο πραγματοποίησε ο Λευτέρης Αστράς, που κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα αγωνίστηκε για δεύτερη φορά σε επαγγελματικό παιχνίδι με τη φανέλα του Πανιωνίου.

Γρηγορίου
18/09/2017 • 22:36

Γρηγορίου: "Έγιναν απίστευτα πράγματα" (video)

Στις τρεις αναγκαστικές αλλαγές του Πανιωνίου αναφέρθηκε ο Μιχάλης Γρηγορίου στη συνέντευξη Τύπου, μετά το ματς κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα, ενώ ο Γιάννης Πετράκης στάθηκε στις ευκαιρίες που έχασε η ομάδα του.

Ο Γιώργος Μασούρας
18/09/2017 • 21:31

Μασούρας: "Τραγική η εκτέλεσή μου" (video)

Ανάμεικτα συναισθήματα για τον Γιώργο Μασούρα, που πέτυχε το γκολ του Πανιωνίου αλλά έχασε μεγάλη ευκαιρία για δώσει ακόμα και τη νίκη στην ομάδα του.

Η αποβολή του Μασούντ
18/09/2017 • 21:15
ΠΑΣ Γιάννινα - Πανιώνιος
18/09/2017 • 21:00

Υπόθεση οκτώ λεπτών… (video)

ΠΑΣ Γιάννινα και Πανιώνιος πήραν από ένα βαθμό καθώς έμειναν στο 1-1 με το ματς να κρίνεται μέσα σε οκτώ λεπτά, στο πλαίσιο της τέταρτης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας.

Ο Μιχάλης Γρηγορίου
17/09/2017 • 19:43
Ο Μάτιτς Κότνικ
16/09/2017 • 21:58

Τελευταία στιγμή ο Κότνικ

Αγωνία στον Πανιώνιο για το αν ο Μάτιτς Κότνικ θα είναι παρών στην ενδεκάδα του αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Σλοβένος τερματοφύλακας εξακολουθεί να νιώθει ενοχλήσεις στον προσαγωγό και η παρουσία του στα γκολπόστ των “κυανέρυθρων” θα ξεκαθαρίσει τις επόμενες δύο ημέρες.

Ο Λάζαρος Λάμπρου.
15/09/2017 • 17:36

Κανώτας: «Ο ΠΑΟΚ τον ανακάλυψε πριν από χρόνια»

Ο Λάζαρος Λάμπρου αποκτήθηκε την προηγούμενη μεταγραφική περίοδο από τον ΠΑΟΚ και δόθηκε δανεικός στον Πανιώνιο, στον οποίο αγωνίζεται αυτήν τη στιγμή έχοντας πραγματοποιήσει σημαντικότατες εμφανίσεις.