Πάσος Φερέιρα-Άβες
13/08/2017 • 20:18

Το έσωσε στο τέλος η Φερέιρα

Έμεινε πίσω στο σκορ με δύο τέρματα αλλά παρόλα αυτά η Πάσος Φερέιρα πήρε το βαθμό κόντρα στην Άβες, στο ματς της 2ης αγωνιστικής του πορτογαλικού πρωταθλήματος.

Ο Αμρ Ουάρντα
09/08/2017 • 09:12

Ανακοίνωσε τον Ούαρντα η Φεϊρένσε

Ο Αμρ Ουάρντα είναι και επίσημα παίκτης της Φεϊρένσε, η οποία ανακοίνωσε την απόκτησή του από τον ΠΑΟΚ, έως το τέλος της εφετινής αγωνιστικής περιόδου.

Ο Κώστας Μήτρογλου
01/08/2017 • 10:40

Τρεις εβδομάδες εκτός ο Μήτρογλου

Περίπου τρεις εβδομάδες αναμένεται να μείνει εκτός αγωνιστικής δράσης ο Κώστας Μήτρογλου, ο οποίος αναμένεται να προλάβει τις αγωνιστικές υποχρεώσεις της εθνικής Ελλάδος.

Ο Ανδρέας Σάμαρης
31/07/2017 • 10:56

Χαλάει του Σάμαρη στη Νιούκαστλ

Σε άλλες περιπτώσεις παικτών φέρεται να στρέφει την προσοχή της η Νιούκαστλ, καθώς δεν έχει καταφέρει να έρθει σε συμφωνία με τη Μπενφίκα για την απόκτηση του Ανδρέα Σάμαρη.

30/07/2017 • 21:00

Τραυματίστηκε ο Μήτρογλου, έχασε η Μπενφίκα

Τραυματίας αποχώρησε ο Κώστας Μήτρογλου από το ματς της Μπενφίκα με τη Λειψία για το «Emirates Cup», όπου οι Γερμανοί νίκησαν 2-0 και ο Έλληνας επιθετικός πρόλαβε να αγωνιστεί για 8 μόλις λεπτά.

Ο Τάσος Καραμάνος
14/07/2017 • 19:10

Στη Ρίο Αβε ο Καραμάνος

Στην Πορτογαλία θα παραμείνει Τάσος Καραμάνος και συγκεκριμένα από τη Φεϊρένσε θα συνεχίσει την καριέρα του στη Ρίο Αβε, με τη μορφή δανεισμού από τον Ολυμπιακό.

Ο Καραμάνος έγινε...Ζορμπάς!
14/07/2017 • 10:32
Οι παίκτες της Πόρτο
10/07/2017 • 16:42

Φιέστα για τις νέες φανέλες (video)

Εντυπωσιακή ήταν η εκδήλωση που διοργάνωσε η Πόρτο για την παρουσίαση των νέων της φανελών, για την επόμενη αγωνιστική περίοδο.